Смак: чорна смородина, червоне яблуко, цитрус, кісточкові фрукти, сидр
 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Ступінь обсмаження:
  Середня
 • Країна походження:
  Кенія
 • Урожай:
  2022 рік

343 грн.

Кенійська зернова кава Кіджані Кібоко (англ. —Kijani Kiboko).

Кава зі смаком чорної смородини, червоного яблука, цитрусу, кісточкових фруктів та сидру.

Солодкість    ■■■
Аромат          ■■■■□
Гірчинка        ■■□□
Кислотність  ■■□□

Чудово підійде для заварювання в чашці, турці, гейзерній кавоварці, альтернативі та кавомашині.

Кіджані Кібоко — цікава Кенія, і цікава вона, в першу чергу, тим, наскільки вона схожа на миту Ефіопію. Ті ж квітково-ягідні відтінки та цитрус і навіть відтінок гліду такий же — все настільки схоже на миту Ефіопію, що можна сплутати їх на камеру. Зазвичай Кенія має помітнішу, яскравішу кислотність, як, наприклад, Кенія Gakuyu-ini,  зате тут квіткова складова вища.

Чудова кава за співвідношенням ціни на якості

Кава коштує своїх грошей. У неї чудова історія. Вперше ми його зустріли на виставці в Дубліні, це була щорічна європейська виставка SCAE в 2016. Покуштували, кава — серед інших Кеній — здивувала нас своїм нетиповим для Кенії профілем. Дізналися ціну — і одразу загорілись. Довелось почекати і ось Рука Чуї вже приїхала в Київ, а ми обсмажуємо її для вас. Кави небагато, але побалуватися декілька місяців вистачить.

Оскільки кава запакована в Grain-pro мішки, припускаємо, що ми працюватимемо з нею до кінця 2020 року. В жовтні-листопаді потрібно буде вирішити її подальшу долю. Ми отримаємо до кінця року зворотній зв'язок про Рука Чуї від вас — в залежності від якості цих оцінок і вирішимо про можливіть закупки сорту і в грудні. 

Трішки про Кенію

Всього в Кенії каву вирощують на загальній площі біля 160 тисяч га. Третина — це плантації. Більша частина — господарства дрібних землевласників, що входять в кооперативи. Кава зазвичай продається на аукціонах, які під час сезону збирання врожаю проводяться щонеділі. Ціну визначають за смаковими характеристиками чашки і характеристиками самого зерна, головним чином — розмірами. В залежності від розмірів зерен кава отримує грейд: АБ, наприклад (AB англійською), — це зерна розміром 15/16 і вище. Цифри 15/16, в свою чергу, означають число 1/64 дюйма: мова йде про розмір 15*1/64*2,54-16*1/64*2,54 мм. АБ – це другий по величині розмір після АА. Додавання слова «топ» чи «плюс» належить до вдалішого, ніж зазвичай, для такого зерна профілю чашки.

Округ Ньєрі знаходиться в середині Центрального високогір'я між західними околицями гори Кенія та східною границею Східно-Африканської рифтовой долини. Ньєрі відомий одним з кращих видів кави з Кенії.

Ця Кенія Кіджані Кібоко пройшла миту обробку. Після завершення ферментації кава сохла на африканських ліжках до рівня 12%.

В нашому магазині тільки свіже обсмажування. Зерна кави обсмажуємо на власному виробництві з використанням інноваційної технології "fluid bed". Використання цієї технології обсмаження дозволяє максимально зберегти кавові масла, антиоксиданти (формують терпкий смак кави) і алкалоїд тригонелін (при обсмажуванні створює унікальний аромат), які дарують нам чистий смак та аромат кави. Свіжообсмажена кава протягом тижня "дихає" (відлежується) у спеціальних бочках з харчової пластмаси, а далі ми пакуємо зерна на автоматичній лінії в пакети з клапаном, які допомагають чудово зберігати смакові якості зерен.

Чудова якість кенийської кави є головною причиною того, що попит на неї в світі постійно зростає. Звісно, ростуть і закупочні ціни, а також об'єм кави, яку зібрали, та її експорт. На каву припадає 26% вартості всього експорту країни. Щорічне виробництво в середньому сягає 130 тисяч тонн. Площі під каву займають 156 тисяч гектарів. Більшу частину кави на експорт купляють Скандинавські країни, Німеччина, Японія. А ви можете замовити й купитми каву Кенія в зернах чи мелену з доставкою по всій Україні в інтернет-магазині Mercato.

Фермерську каву ми рекомендуємо готувати з використанням професійних кавомашин і домашніх кавоварок. Дуже смачний та ароматний напій отримаєте, якщо приготуєте каву в турці (джезві) чи просто в чашці.

Ви можете безкоштовно замовити індивідуальний помел зерна в залежності від вашого способу приготування кави.

Купити якісну фермерську каву з Кенії (Kenya) в упаковках 100, 250, 500 грамів та 1 кілограм з доставкою по Україні ви можете в нашому інтернет-магазині Mercato. Обирайте необхідну вагу, кількість упаковок та оформлюйте замовлення.

Ступінь обсмаження Середня
Країна походження Кенія
Урожай 2022 рік
Технологія обсмаження Air Roast System
Регіон Nyeri
Ферма Kijani Kiboko
Оцінка SCA 86 балів
Висота зростання 1600 - 1700 метрів
Спосіб обробки Митий
Категорія Зернова

Рекомендовані товари

Теги: арабіка, фермерський, Кенія