Сиропи

Топінг - це солодка добавка, дуже близька за консистенцією до соусу, яку додають до кондитерських виробів, алкогольних та безалкогольний коктейлів, морозива, фруктових салатів. Усього кілька крапель цього продукту здатні кардинально змінити смак страви, даруючи нові яскраві враження.

Професійні бариста широко використовують топінги для кави, прагнучи покращити смакові якості напою. Існує величезний спектр солодких добавок, здатних задовольнити смаки найвишуканіших гурманів. Класичними вважаються композиції з шоколадними, горіховими, фруктово-ягідними добавками, більш екзотичними - з квітковими та десертними смаками.

Додавши топінги до кави, можна істотно урізноманітнити смак та аромат у вашій філіжанці. Найбільш успішними прийнято вважати суміші:

  • арабіки з лікером;
  • робусти з горіхами, вишнею, корицею, амаретто;
  • міцної кави з шоколадом, ваніллю, карамеллю;
  • неміцної з ягодами, фруктами, шоколадом;
  • холодної з м'ятою, лимоном або лаймом;
  • східної з мигдалем.

При змішуванні кави з топінгами потрібно уважно слідкувати за пропорціями: занадто багато добавки зіпсує смак. Загальна кількість не повинна перевищувати 1 чайної ложки на чашку. Проте якщо у кавовому напої є молоко, можна використовувати 2-3 ложки.

Інтернет-магазин Mercato пропонує вашій увазі топінги для коктейлів та кавових напоїв від вітчизняних виробників. Сиропи виготовлені із натуральних компонентів, не містять барвників та консервантів.Сироп "Шоколад"

Сироп "Шоколад"

Вага: 50.00 г
35 грн.
Сироп "Лісовий горіх"

Сироп "Лісовий горіх"

Вага: 50.00 г
35 грн.
Сироп "Кокос"

Сироп "Кокос"

Вага: 50.00 г
35 грн.
Сироп "Карамель"

Сироп "Карамель"

Вага: 50.00 г
35 грн.
Сироп "Бейліз"

Сироп "Бейліз"

Вага: 50.00 г
35 грн.
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)