Чай червоний фруктовий
Чай “Фруктовий” — відомий та популярний фруктовий мікс.
Склад напою вражає різноманіттям: каркаде, плоди шипшини, яблуко, горобина, цукати ананаса, малина сушена, ароматизатор ідентичний натуральному Малина.
Завдяки великій кількості фруктів та ягід смак готового напою дуже яскравий, насичений, солодкий, колір настою — малиново-багровий.
Коли ми говоримо про український чаї, це означає, що ми говоримо про знамениті карпатські суміші. За класичними китайськими мірками, можна сказати, що з чаєм в Україні не склалося. Але західна і центральна частина країни, рівнинні території, вкриті знаменитим чорноземом, сприятливий клімат завжди годували наших предків ягодами, фруктами і овочами. І так як чай, як в певному сенсі філософія, не визнає суворих догм, то ми цілком можемо похвалитися багатством українського чаю. Карпатські суміші, або тізани, — це сотні лікувальних трав в різноманітних поєднаннях і, що особливо важливо, з широким спектром лікувальних властивостей. Традиційно українські тізани включають суцвіття, плоди та ягоди, що робить їх не тільки корисними, але й дуже смачними.
Рекомендації по заварюванню:
Заварювати чай треба так: взяти 3-5 грамів сухої заварки на кожні 250 мл води, розігрітій до температури 95-100 ° С, і залити цією водою чайне листя в підготовленому посуді. Зазвичай найперший протік окропом використовують для того, щоб промити листя чаю, цю рідину зливають і не п'ють.
Кращий посуд для заварювання цього сорту чаю – скляна колба, проте можна обійтися і звичайним заварювальним чайником. Чай рекомендується настоювати до 2 хвилин. Заварювати слід таку порцію, яку буде випито за один раз. Тривалість заварювання може варіюватися від 20 секунд до 2 хвилин в залежності від того, яким відтінкам смаку ви віддаєте перевагу.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.