Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Дніпро, пр. Гагаріна, б. 74
м. Дніпро, пр. Гагаріна, б. 74
Телефони: +38 (063) 729 92 68‬
пн-пт 09.00-17.00

Про компанію Меркато

Промислове обсмажування і поставка фермерської кави оптом і в роздріб від Mercato по всій Україні

Ми — команда, що вже багато років займається обжаркою кавових зерен, зібраних на кращих плантаціях і завезених безпосередньо в Україну.

Бажання показати кавовий світ і незвичайні аромати й смаки: починаючи від ягідних нот до цитрусових букетів у звичайній чашці кави, рухає наc до постійного розвитку. Вже зараз Ви можете спробувати каву з 32 різних ферм і насолодитися смаком високогірній арабіки.

До недавнього часу споживання кави обмежувалося кав'ярнею або рестораном. Що таке свіжообсмажена кава, чим вона відрізняється від витриманої — для кінцевого споживача питання не з легких, правда? І чому ж потрібно пити тільки свіжообсмажену каву?

Інтернет магазин кави від виробника

Обсмажування кави — це, в значній мірі, інтенсивний процес. Довгий час зерна свіжого обсмажування не продавалися безпосередньо споживачеві тільки тому, що не було ресурсів для підтримки такого процесу. Сьогодні культура споживання кави зробила крок вперед. Ми вже не хочемо пити гіркий, коричневий напій. Споживач хоче насолодитися ароматом і смаком від кожної чашки. Ми більше не хочемо пити стару або, що ще гірше, ароматизовану каву. Ми знаємо, що у каві є власний аромат і смак: квітковий, пряний, солодкий, фруктовий. Смак кави може бути індивідуальним, як кожен з нас, і в цьому її чудовість. Наш інтернет магазин пропонує пізнати чудовий смак дійсно доброї кави і насолодитися неймовірним ароматом.

Пропонуємо послуги виробництва кави під власною торговою маркою (ВТМ) private label замовника.

Ми створили прямий канал: від ферми - в чашку споживачеві.

Надаємо всім Вам найпростіший спосіб отримати свіжу каву і насолодитися її різноманітністю. У свою чергу, ми готові подбати про її профіль в ранковій чашці при різному способі заварювання.

Mercato Group — джерело кращої кави в Україні!