Купити зернову каву в Україні від Меркато

Кава в зернах: яка буває, як виглядає, чим відрізняється


Чому потрібно купити каву в зернах у нас:

  • ми пропонуємо більше, ніж 35 позицій зернової кави. Ви можете проконсультуватися та обрати саме той сорт, який повністю підійде під ваш запит; 
  • ви знайдете різні сорти: знайомий із Бразилії; ексклюзивний, якого немає в інших магазинах, із Папуа-Нової Гвінеї; спешелті із Кенії;
  • ми обсмажуємо боби на власному виробництві. Контролюємо якість зерна на всіх стадіях, знаємо все про наш продукт і дамо відповіді на будь-яке ваше питання; 
  • у нас проста навігація сайтом, а біля кожного сорту доступні опис смаку, ступеню обсмаження і рекомендації про кращий спосіб приготування; 
  • зручна вага: ви можете спробувати нову зернову каву, вибравши упаковку 100 грамів чи взяти вже знайомі сорти вагою 250, 500 грамів або 1 кг;
  • ми потурбувалися, аби ваша посилка з кавою в зернах приїхала неушкодженою, тому надійно упаковуємо кожне замовлення та додатково герметизуємо коробку плівкою для захисту від вологи при транспортуванні; 
  • у кожній посилці на вас чекає приємний на корисний подарунок;
  • ви можете повернути чи обміняти куплений товар протягом 14 днів з дня покупки згідно закону України “Про захист прав споживачів”.


Арабіка і робуста — два лідери на ринку кави. Інші види менш значимі та майже не зустрічаються. Арабіка популярніша, тому що просто смачніша. На ринку її кількість становить 70%. Робусти виробляють менше - близько 30%.

Кавові зерна арабіки й робусти мають зовнішні та смакові відмінності.

Арабіка дорожче коштує. Цей вид більш примхливий до умов вирощування: для гарної врожайності потрібен постійний догляд, додаткове внесення добрива в ґрунт. У деяких регіонах створюють спеціальні системи зрошування дерев.

Кофе в зернах арабика и робуста -отличия

На вигляд зерна арабіки між собою різняться. Наприклад, боби з Африки — дрібні й покручені, а із Центральної Америки — більш однорідні та крупні.

Для хорошого росту робусти незначну роль відіграють гірська чи рівнинна місцевості, вона невразлива до спеки та дощу. Вагу має лише теплий клімат, ідеально підходить тропічний, в якому її й вирощують. Зерно робусти на вигляд кругле та гладеньке, на відміну від витягнутої арабіки.

Різниця смаків також значна. Інтенсивний, з приємною кислотністю смак, аромат квітів, горіхів, солодощі ягід та інші нотки арабіка отримала завдяки своєму складу, багатому на ліпіди та цукор.

Робуста ж не може похвалитися таким складом. Вона містить більше кофеїну, тому є чудовим енергетиком. Саме він та незначна кількість ліпідів і цукру надають напою гіркоти й тяжкого аромату. Навіть вміле обсмаження хорошого сорту робусти робить неможливим процес розкриття смакових відтінків.

Якщо є смачна арабіка, навіщо вирощувати робусту? Кожен вид кави виконує свою роль у створенні смачного та/або підбадьорливого напою, а поціновувачі є і того, і іншого. Хочете отримати зовсім новий на неповторний смак? На поміч прийдуть купажі з арабіки та робусти.

Кофе в зернах - сравнить марагоджип и арабику из Эфиопии

Окремо варто згадати марагоджип: його знакова особливість - крупні зерна, але вирощувати сорт дуже складно, тому його не так багато на ринку. Основними виробниками марагоджипу є Мексика, Нікарагуа, Гватемала, Гондурас і Колумбія. Смак напою із зерен марагоджипу виходить м’яким та насиченим, чудово окресленим навіть з додаванням до напою молока.

В інтернет-магазині Mercato ви можете скуштувати каву в зернах марагоджип із Мексики, Гватемали, Колумбії, Гондурасу та Нікарагуа.

Від чого залежить ціна зернової кави

Існують кавові біржі, на яких проходять торги. Ціни на біржах динамічні та мінливі: кожен день ціна може мінятися на 5%. Тому й вартість бобів в магазині динамічна. Все залежить від того, у який момент було зроблено закупівлю. Зазвичай закупівлі проводяться за допомогою фьючерсу - спеціального контракту, який допомагає придбати майбутню поставку зерна за сьогоднішньою ціною. Помічено, що чим ближче урожай, тим вище ціна в закупівлі.

Кофе в зернах -котировки

Купити якісну каву в зернах за доступною ціною можна в інтернет-магазині Mercato

Mercato співпрацює з імпортерами високоякісної зеленої кави та закуповує сорти тільки після ретельної перевірки. Зернова кава зберігається у спеціальних Грейн-про мішках із захистом від вологи.

Наші обсмажувальники знаходять профіль та необхідний ступінь обсмаження кожного сорту і виконують його на професійних промислових ростерах. Далі зерно відлежується для дегазації і пакується на автоматичній лінії у спеціальні фольговані пакети з повітряним клапаном. Цей клапан працює в односторонньому режимі: не дає кисню потрапити до зерна і допомагає позбавитися зайвого вуглекислого газу.

Замовте каву в зернах в інтернет-магазині Mercato, і ви отримаєте ідеально обсмажений високоякісний продукт за доступною ціною.Кенія Kijani Kiboko
Хіт Рекомендуем Specialty

Кенія Kijani Kiboko

Вага: 250.00 г
343 грн.
Кава Сальвадор Cordillera del Balsamo
Хіт Specialty
Кава Нікарагуа Las Mimosas

Кава Нікарагуа Las Mimosas

Вага: 250.00 г
210 грн.
Кава Колумбія Supremo Decaf CO2
Рекомендуем

Кава Колумбія Supremo Decaf CO2

Вага: 250.00 г
274 грн.
Кава Колумбія Medelin Supremo
Рекомендуем

Кава Колумбія Medelin Supremo

Вага: 250.00 г
221 грн.
Кава Ефіопія Teppi
Рекомендуем

Кава Ефіопія Teppi

Вага: 250.00 г
228 грн.
Кава Ефіопія Sidamo gr.2
Рекомендуем

Кава Ефіопія Sidamo gr.2

Вага: 250.00 г
228 грн.
Показано від 1 до 8 з 39 (всього сторінок: 5)