Купити каву мелену в Україні з доставкою

Мелена кава з доставкою по Україні в інтернет-магазині Mercato

Бесплатный помол кофе для покупателей Меркато

Команда Меркато виконує професійний помел кави під потрібний саме вам спосіб заварювання.

Усі сорти ми зберігаємо виключно в зернах. Замовляючи свіжозмелену каву у нас, ви можете бути впевненими, що помел буде виконано на професійному обладнанні у день оформлення заявки.

Выбор индивидуального помола кофе под определенный способ заварки

У чому перевага професійного помелу?

Помел напряму впливає на екстракцію - процес, який перетворює мелену каву та воду на ароматний напій з унікальним смаковим букетом. Іншими словами, впливає на чистоту на збалансованість напою.

Головна перевага професійної кавомолки: можливість зробити кавову масу однорідною, де усі частки максимально близькі одна до одної за розміром. Чому однорідність настільки важлива? Уся справа в тому, що з дрібних часток вода розчиняє більше речовин, а з тих, що крупніші - менше. Результатом буде порушений баланс: отримаємо одночасно і недо- і переекстрагований напій.

Рівномірне подрібнення - запорука чудового смаку та аромату у вашому горнятці, але не кожна домашня кавомолка впорається з цією задачею. Крім того, мелена кава для турки, для кавомашини чи під френч-прес відрізняються: для турки потрібно подрібнювати “на порох”, для кавомашини — середньо, для френч-пресу — крупно. Не завжди і не у всіх є час та бажання розбиратися як у цих тонкощах, так і у відмінностях кавомолок.

Команда Меркато вирішила цю задачу, і купити свіжозмелену натуральну каву теперь можна всього за пару кліків. Все, що вам потрібно - вибрати зерна та спосіб приготування, і ми безкоштовно виконаємо свіжий помел саме під ваш смак на професійному обладнанні.

Готовий продукт відправляємо у щільній фольгованій упаковці з зіп-замком та повітряним клапаном, котрий не дасть доступу кисню до свіжообсмажених мелених зерен (кисень згубно впливає на аромат кави). Зберігання в такій упаковці дозволить довго насолоджуватися якісним напоєм.

Молотый кофе в Украине от  Меркато


Зазирніть до інтернет-магазину Mercato, оберіть потрібний вам тип помелу, вагу упаковки і насолоджуйтесь неперевершеним ароматом у вашій філіжанці уже наступного дня після замовлення.Кава мелена Куба Serrano Lavado
Рекомендуем
Кава мелена Ефіопія Sidamo gr.2
Рекомендуем
Кава мелена Амарілло
Рекоменуем

Кава мелена Амарілло

Вага: 250.00 г
161 грн.
Кава мелена Хоум

Кава мелена Хоум

Вага: 250.00 г
147 грн.
Кава мелена Хельветі
Рекомендуем

Кава мелена Хельветі

Вага: 250.00 г
207 грн.
Кава мелена Форест

Кава мелена Форест

Вага: 250.00 г
153 грн.
Кава мелена Урбан

Кава мелена Урбан

Вага: 250.00 г
209 грн.
Показано від 1 до 8 з 36 (всього сторінок: 5)