Фермерська кава купити в Україні

Якісна кава в зернах від відомих ферм вже в Україні


Представляємо вам, дорогий наш покупець, високоякісну каву в зернах з Кенії, Бурунді, Ефіопії, Гватемали, Сальвадору, Панами, Мексики. Дивовижний нікарагуанський і мексиканський Марагоджип, ефіопський Yirgacheffe (Іргачев, Іргачіф).
Кава нашої власної свіжої обсмажування в Україні може мати різний смак, навіть якщо виробник і сорт один і той же. Чому так відбувається, задавалися питанням багато любителів цього чарівного напою. Відповідь на це питання є - існує особливий вид, який відрізняється чудовою якістю і дивовижними смаковими властивостями.
Сьогодні кавові гурмани гідно оцінили кави спешелті. І для багатьох він став новим і цінним захопленням, яке значно підвищило їх якість життя! Цей унікальний вид кави вирощують і збирають в фермерських господарствах. Основу specialty coffe (Спешиалти кави) складають моносорти зерна арабіки, вирощуваної на великій висоті.


Эфиопский фермерский кофе для Украинцев


Господарства, що культивує такі сорти, як правило, невеликі, тут збирають не більше 4000 кілограм врожаю в рік через використання ручної праці. Великою цінністю фермерського кави є його надзвичайно чисте і привабливий смак, який з'являється за рахунок особливого підходу до процесу вирощування кавових дерев, збору врожаю та обробці кавових зерен.


Як формуються елітні сорти зерен кави


Кава, починаючи від рук фермера, проходить безліч етапів: переробка, доставка, обсмажування, приготування напою. Кожен етап вимагає дотримання певних правил, якщо їх не виконувати, якість кави з ферми може сильно знизитися. Роль фахівців, які беруть участь у формуванні всіх якісних характеристик, також дуже висока.


Путь кофе в Украину от лучших Ферм


Унікальний кави від виробника проходить неповторний шлях, починаючи від кавового дерева і закінчуючи ароматної чашкою на столі.
Спочатку кавові зерна очищаються від дефектів, сортуються за розміром, висушіваются.Такая первинна обробка дозволяє уникнути сторонніх смакових і ароматичних ноток при подальшому приготуванні. Це означає, що перед тим, як кава потрапляє до споживача, зерно проходить суворий контроль, перевіряється на відповідність стандартам якості, дегустується фахівцями. Для тих, хто віддає перевагу декофеїнізований кави, ми можемо запропонувати прекрасну каву без кофеїну з Колумбії, а також чудові подарункові кавові набори.


Де купити фермерську каву


Фермерську каву купити з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині "Mercato". Ви можете замовити мелену каву - індивідуальний помел виконаємо абсолютно безкоштовно. Магазин працює з усіма компаніями перевізниками, доставляючи продукцію будь-яким зручним для покупця способом. Оплата приймається готівкою, на банківську карту, післяплатою, можливий безготівковий розрахунок.


Купить фермерский кофе в Меркато


Фермерська Спешиалти кава в Києві купити вигідніше всього в Mercato. Замовлення приймаються на сайті в режимі 24/7. Замовити каву можна також зателефонувавши за номером телефону (в робочі години), зазначеного на сайті. Є можливість купити кави в наборах і в зручних упаковках 1 кг. Так-же проводиться доставка по Києву.
Кенія Kijani Kiboko
Хіт Рекомендуем Specialty

Кенія Kijani Kiboko

Вага: 250.00 г
343 грн.
Кава Сальвадор Cordillera del Balsamo
Хіт Specialty
Кава Нікарагуа Las Mimosas

Кава Нікарагуа Las Mimosas

Вага: 250.00 г
210 грн.
Кава Колумбія Huila Supremo
Рекомендуем Specialty

Кава Колумбія Huila Supremo

Вага: 250.00 г
238 грн.
Кава Ефіопія Teppi
Рекомендуем

Кава Ефіопія Teppi

Вага: 250.00 г
228 грн.
Кава Ефіопія Sidamo gr.2
Рекомендуем

Кава Ефіопія Sidamo gr.2

Вага: 250.00 г
228 грн.
Кава Гондурас Marcala Azul

Кава Гондурас Marcala Azul

Вага: 250.00 г
226 грн.
Кава Гватемала Huehuetenango
Рекомендуем

Кава Гватемала Huehuetenango

Вага: 250.00 г
215 грн.
Показано від 1 до 8 з 35 (всього сторінок: 5)