Бленди купажі кави від Меркато

Арабіка і робуста - вишуканий смак купажів блендів кави


Бленд (кавовим купаж) називають суміш з декількох сортів кави. Великою популярністю користуються універсальні бленди, де поєднуються зерна, зібрані в різних регіонах. Для вас, шановні покупці, нами створені чудові, добре зарекомендували себе бленди - Амарілло, Форест, Хоум, Ред Черрі. З усього розмаїття сортів, вибираються саме ті, які надають популярному напою гармонійний смак і аромат, виходячи з особливостей зерна, країни, де воно вирощене і завдань, що стоять перед фахівцями, які підбирають суміш.
Для складання блендів вибирають кілька сортів високоякісної свіжообсмаженої 100-відсоткової арабіки, яка становить основу суміші, при цьому часто поєднуються зерна різної обсмажування - світлої і темної. До складу кави суміші може входити робуста, яка додає напою особливу міцність і терпкість, дозволяючи отримати більш низьку вартість бленда при високій якості напою.


Купажи бленды кофе в Меркато


Купажі арабіки робусти змішують професійні дегустатори. Такі люди вміють відрізняти тисячі кавових смакових відтінків. Це творча і кропітка робота, тому як в Бленд необхідно вміти поєднувати різні сорти кави та різну ступінь обсмаження. Бленди кави свіжої обсмаження купити можна в Mercato з простих і елітних сумішей.


Бленди свіжообсмаженої кави в Києві недорого бувають з простих купажів, з більш високим відсотком вмісту зерна робусти. Пропонуємо купити купаж кави c доставкою по всій Україні. Завдяки купажування можливо отримати незвичайні результати, винаходячи оптимальні смаки, які будуть подобатися більшості покупців. Кращі бленди кави купити недорого в Mercato можна з доставкою по всіх областях України. Ви можете купити мелену каву - ми виконуємо індивідуальний помел замовленого кави абсолютно безкоштовно.


Як вибрати кавовий бленд


Розроблені провідними купажист кави бленди купити в Україні, відрізняються досконалим поєднанням арабіки та робусти. Сорти відбираються за спеціальним ознакою, результатом такої складної роботи є поява нового і неповторного кавового купажу. При створенні купажу, можна знизити або підвищити кислотність, міцність напою, підкреслити смак певного сорту кави. Використання блендів, дозволяє отримувати різні відтінки смаку, що робить таку каву універсальним для гурманів. У нас тільки свіжа обсмажування. Зерна обсмажуються на високотехнологічному обладнанні. Наша технологія обжркі дозволяє в повній мірі зберегти вишуканий смак і аромат фермерського зерна. Замовляйте купажі арабіки та робусти в нашому магазині і насолоджуйтеся цим дивовижним напоєм.Кава Хельветі
Хіт Рекомендуем

Кава Хельветі

Вага: 250.00 г
207 грн.
Кава Форест

Кава Форест

Вага: 250.00 г
153 грн.
Кава Урбан

Кава Урбан

Вага: 250.00 г
209 грн.
Кава Ред Чері

Кава Ред Чері

Вага: 250.00 г
157 грн.
Бленд №1

Бленд №1

Вага: 250.00 г
206 грн.
Хоум

Хоум

Вага: 250.00 г
147 грн.
Кава Амарілло
Рекомендуем

Кава Амарілло

Вага: 250.00 г
161 грн.
Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)