Смак: соковитий, насичений, з ягідно-фруктовими нотами
 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Ступінь обсмаження:
  Середня
 • Країна походження:
  Бразилія, Ефіопія та Уганда
 • Урожай:
  2022 року

157 грн.

Кава зернова Ред Чері.

Поєднання зерен Бразилії, Ефіопії та Уганди надає напою ягідно-фруктові нотки з дуже легкою кислинкою. Смак соковитий та насичений.


Солодкість      ■■□□
Аромат          ■■■
Гірчинка        ■■□□
Кислотність  ■■□□□

Чудово підходить для заварювання в чашці, турці, гейзерній кавоварці та кавомашині.

Зернова кава "Ред Черрі" - чудовий еспресо бленд, що складається на 80% з якісної арабіки та на 20% з робусти. Зерна кави зібрані на висоті близько 900 метрів на фермах Бразилії, Ефіопії, Уганди. Кава зберігається в Грейн-про мішках, що забезпечує збереження зібраних зерен.

У нас лише свіже обсмаження. Зерна кави обсмажені на власному виробництві за допомогою інноваційної технології «fluid bed». Використання даної технології обсмаження дозволяє максимально зберегти кавові олії, антиоксиданти (формує терпкий смак кави) та алкалоїд тригонеллін (при обсмажуванні створює унікальний аромат), які дають нам чистий смак та аромат кави. Свіжообсмажена кава протягом тижня "дихає" (відлежується) у спеціальних бочках із харчової пластмаси, а потім упаковується на автоматичній лінії в пакети з клапаном, які дозволяють чудово зберегти смакові якості зерен.

Даний бленд ми рекомендуємо заварювати з використанням професійних кавомашин та домашніх кавомашин. Дуже смачний і ароматний напій виходить так само при заварці кави в турці (джезві) і просто у чашці.

У ресторанах є страва від шефа. Бленд Red Cherry можна сміливо назвати «бленд від шефа». Це наш перший комерційно успішний еспресо-бленд. Він створювався у той час, коли ми робили свої перші кроки у кавовому бізнесі. Купити каву "Red Cherry" можна у багатьох кав'ярнях та магазинах України. Бо за цей час він зарекомендував себе лише з найкращого боку. Ми хотіли отримати яскравий, соковитий, щільний напій, який оцінить як любитель кави, так і людина, яка вперше доторкнулася до світу еспресо. У будь-якому рецепті шефа є свої секрети, так і в цьому бленді є наші секрети. Ми хочемо, щоб Вам було смачно. Отримуйте задоволення від "Red Cherry"!

Є можливість замовлення безкоштовного індивідуального помелу зерен залежно від того, як ви заварюватимете каву.

Купити якісний зерновий Ред Черрі в упаковках 100, 250, 500 грам та 1 кілограм з доставкою по Україні ви можете у нашому інтернет-магазині Mercato. Вибирайте необхідну вагу, кількість та оформте замовлення.

Ступінь обсмаження Середня
Країна походження Бразилія, Ефіопія та Уганда
Урожай 2022 року
Технологія обсмаження Air Roast System
Висота зростання від 900 метрів
Категорія Зернова