Черный чай

Переважна більшість співвітчизників надають перевагу чорному чаю: популярність його насправді парадоксальна. На ринку представлена безмежна кількість сортів та виробників цього напою, що може викликати деякі складнощі при покупці. На що ж потрібно звернути увагу, обираючи чорний чай?

Перш за все потрібно пам’ятати: країна виробник не те ж саме, що й країна походження. Важливо знати, де було вирощене чайне листя, адже від цього напряму залежить смак напою:

  • чай зі Шрі-Ланки солодкий і добре бадьорить;
  • із Кенії міцний та солодкуватий;
  • із Китаю заспокійливий, але специфічний;
  • із Індії має яскравий смак і при цьому спокійний не виражений аромат.

Найбільшою популярністю користуються цейлонські чаї, адже їх смак та аромат підходить практично всім. Другий важливий критерій - вибір між пакетованим та розсипним чаєм. Пакетований зручно зберігати та використовувати, проте його смакові якості знижені. Розсипний же значно перевершує за смаком та якістю, але не такий зручний у використанні: листя може заважати в чашці, якщо не користуватися додатковими засобами при заварюванні.

Ароматичні та смакові добавки в наші дні вже стали звичними, і багато хто обирає саме такі купажі. Однак варто пам’ятати, що чорний чай сам собою несе цілий спектр смаків: від гірчинки, солодкості та кислинки до ноток фруктів і пряностей у окремих сортах.

Асортимент інтернет-магазину Mercato дозволяє купити чай на будь-який смак: від класичних сортів до пікантних купажів. І пам’ятайте: оформивши замовлення сьогодні, ви зможете насолодитися ароматним напоєм вже завтра.Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)