Смак: солодкий і квітковий, з яскраво вираженими нотами цитрусу, миґдалю і ягід.
 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Ступінь обсмаження:
  Середня
 • Країна походження:
  Гондурас, Нікарагуа та Колумбія
 • Урожай:
  2022 рік

207 грн.

Кава в зерні Хельветі

У смаку ви відчуєте солодкувато-квітковий смак із чітко окресленими нотками цитрусу, мигдалю та ягід.


Топ-вибір наших клієнтів багато років!

Зернова кава Хельветі (Helvety) - чудовий бленд, що складається на 100% з якісної арабіки. Зерна кави зібрані на висоті від 1000 метрів на фермах Гондурасу, Нікарагуа та Колумбії.

Солодкість   ■■■□□
Аромат          ■■■
Гірчинка        ■■□□
Кислотність  ■■□□□

 

Чудово смакує в чашці, турці,гейзері (моці), френч-пресі та кавомашині.

Зерна кави обсмажені на власному виробництві за допомогою інноваційної технології «Air Roast System». Використання даної технології обсмаження дозволяє максимально зберегти кавові олії, антиоксиданти (формує терпкий смак кави) та алкалоїд тригонеллін (при обсмаженні створює унікальний аромат), які дають нам чистий смак та аромат кави. Свіжообсмажена кава протягом тижня "дихає" (відлежується) у спеціальних бочках із харчової пластмаси, а потім упаковується на автоматичній лінії в пакети з клапаном, які дозволяють чудово зберегти смакові якості зерен.

 Дану каву ми рекомендуємо готувати за допомогою професійних кавомашин і домашніх кавоварок. Дуже смачна і ароматна кава виходить також при заварці кави в турці (джезві).

 Наш бленд Helvety більше схожий на прекрасну молоду дівчину. Він ніжний і яскравий, трохи норовливий, але водночас приємний і чарівний. Це як кохання з першого погляду – пояснити не можеш і забути не смієш. Чудове поєднання високогірної арабіки з Колумбії, Нікарагуа та Гондурасу створюють справді чудовий смак та аромат, який запам’ятається надовго. Купити каву в зернах Helvety - найпопулярніший бленд у нашому сімействі, і ви швидко зрозумієте чому.

Є можливість замовлення безкоштовного індивідуального помелу зерен залежно від того, як ви заварюватимете каву.

 Купити якісну зернову каву Хельветі в упаковках 100, 250, 500 грам та 1 кілограм з доставкою по Україні ви можете у нашому інтернет-магазині Mercato. Вибирайте необхідну вагу, кількість та оформте замовлення.

Ступінь обсмаження Середня
Країна походження Гондурас, Нікарагуа та Колумбія
Урожай 2022 рік
Технологія обсмаження Air Roast System
Висота зростання від 1500 метрів
Спосіб обробки Мита
Категорія Зернова
ШЕСТЬ ПРАВИЛ ПРИГОТОВЛЕНИЯ КОФЕ ДОМА.
ШЕСТЬ ПРАВИЛ ПРИГОТОВЛЕНИЯ КОФЕ ДОМА.
ШЕСТЬ ПРОСТЫХ ПРАВИЛ ПРИГОТОВЛЕНИЯ КОФЕ ДОМА.Многие думают что приготовить вкусный кофе дома — задача не из легких. Наблюдая за тем, как бариста виртуозно готовит Ваш любимый эспрессо или латте, думаем о том что повторить эту магию до..

Рекомендовані товари