Чай Тегуаньінь
Китайський улун з квітами мальви. Гарне смарагдове листя Тегуаньінь при заварюванні розкриває чудовий квітковий аромат, м'який медовий смак і свіжий післясмак. Колір в цьому напої особливий завдяки кольорам мальви. У перші секунди це яскравий ультрамарин, після — всі відтінки синього з плавним переходом у смарагдово-зелений.
Чай китайський Тегуаньінь, квіти мальви, ароматизатор натуральний Троянда
Історія та легенди:
Блакитний Тегуаньінь, чай з китайського повіту Ансі, батьківщини безлічі чаїв-улунів, почали пити не так давно. Один з найпопулярніших сортів чаю, Тегуаньінь, разом із завоюванням європейського ринку став зазнавати зміни. У чайну сировину стали вводити різні домішки, вдалі з яких стали набувати популярності і на батьківщині, в Китаї. Блакитний чай одне з таких нововведень.
Місце та процес збору:
Вирощують даний вид чаю, як і більшість китайських улунів, на території Фуцзянь. Гірські масиви і ліси Фуцзянь зберігають чистоту повітря в його первісному вигляді, завдяки чому чайне листя набуває м'який смак. Зривати листя Тегуаньінь починають із квітня і роблять це поступово до кінця року. Час збору врожаю впливає на кінцевий смак чаю. Сушиться чайне листя в кілька етапів, щоб м'яко прибрати з нього всю вологу.
Смак, аромат та післясмак:
Коли ви розпакуєте чай Блакитний Тегуаньінь, ви знайдете скручені в кульки неправильної форми листя світло-зеленого кольору, блакитні квіти мальви і вдихнете насичений квітковий аромат. Правильно завареному чаю притаманні світло-зелений колір і солодкуватий, освіжаючий смак. Чай залишить після себе солодкуватий, свіжий, тривалий післясмак.
Дія на організм:
Не забуваючи про унікальні якості зеленого чаю, цікаво зупинитися на тому, що нового привносять в нього квіти. Так, ця квітка відмінно допомагає при захворюваннях горла і інших слизових людини, а також допомагає при бронхітах розріджувати і виводити мокротиння. При регулярному застосуванні мальва покращує еластичність тканин, прискорює обмінні процеси.
Рекомендації по заварюванню:
Заварювати чай Блакитний Тегуаньінь треба так: взяти 7-8 грамів сухої заварки на кожні 150 мл води, розігрітій до температури 85-90 ° C, і залити цією водою чайне листя в підготовленому посуді. Зазвичай найперший протік окропом використовують для того, щоб промити листя чаю, цю рідину зливають і не п'ють. Чай рекомендується настоювати 2-60 секунд і робити 3-5 проливів. При визначенні тривалості заварювання слід орієнтуватися на смак чаю: якщо в ньому з'явилася гіркота, це означає, що час заварювання був занадто довгим.
Спасибо за быструю отправку в канун праздников.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.